Apie mus

Pagrindinė UAB HCTC veikla - medinių ir aliuminiu kaustytų medinių langų ir lauko durų gamyba. Jau 14 metų mūsų tikslas ir didžiausia vertybė - tapti Jūsų patikimu partneriu.

Operatyviai atsakome į Jūsų užklausas bei sprendžiame iškilusias problemas, maloniai aptarnaujame bei visuomet laikomės verslo etikos.
Savo klientams ir partneriams siūlome tik aukščiausius kokybės standartus atitinkančius, itin patvarius ir lengvai prižiūrimus gaminius. Dėka gamyboje naudojamų šiuolaikinių technologijų, mūsų produkcija sujungia estetiką ir funkcionalumą.

Mūsų gaminiai

Europinio tipo langai – tai į vidų varstomi gaminiai, populiarūs Vakarų ir Rytų Europoje. Šis tipas pasižymi puikiomis izoliacinėmis ir akustinėmis savybėmis.

Skandinaviško stiliaus į išorę varstomi langai ir durys - amžių ir atšiaurių sąlygų patikrintas gaminys, puikiai tinkantis gyvenamiesiems namams ir sodyboms.

Kodėl HCTC?

Patyrę specialistai

Mūsų komandą sudaro patyrę savo srities specialistai. Įvairi patirtis įgalina suteikti aukščiausios kokybės paslaugas ir gaminius.

Unikalūs gaminiai

Įgyvendiname nestandartinius, unikalius projektus, sujungiančius kliento poreikius atitinkantį funkcionalumą bei estetiką.

Inovatyvus požiūris

Nuolat tobuliname langų ir durų gamybos procesą, diegiame inovacijas bei žengiame koja kojon su naujausiomis technologijomis.

Didelė įvairovė

Formų, medienos, varstymo tipų įvairovė leidžia pritaikyti gamybos pajėgumus patiems įvairiausiems klientų poreikiams.

Projektai

Kruopščiai įgyvendiname nestandartinius projektus nuo 2009 metų

Susisiekite su mumis

Domina langai ir durys namams arba komerciniam pastatui? Norite tapti mūsų partneriu?
Užpildykite žemiau esančią formą ir mes netrukus su Jumis susisieksime.

Į VIRŠŲ