HCTC - patikimas partneris

Pagrindinė UAB HCTC veikla - medinių ir aliuminiu kaustytų medinių langų ir lauko durų gamyba. Jau 14 metų mūsų tikslas ir didžiausia vertybė - tapti Jūsų patikimu partneriu.

Patikimas aptarnavimas, operatyvus problemų sprendimas, žmogiškųjų vertybių, verslo etikos laikymasis bei profesionalumas - visa tai garantuojame Jums, nesvarbu, kas esate - darbuotojas, klientas ar tiekėjas. Esame įsitikinę, kad pasitikėjimu grįsti santykiai yra pagrindinis sėkmės faktorius.

Savo klientams ir partneriams siūlome tik aukščiausios kokybės gaminius. Dėka naujausių technologijų, mūsų produkcija yra patvari, stabili, sujungianti estetiką ir funkcionalumą. Gamyboje naudojame kietmedį arba aukščiausios kokybės laminuotą medieną. Mūsų asortimentas išsiskiria gausa – šalia ąžuolo ar pušies, mūsų langai gaminami iš sipo, tiko, maumedžio ar eukalipto. Taip pat siūlome aliuminiu kaustytus langus, kurie užtikrina dar ilgesnį tarnavimo laikotarpį bei atsparumą oro sąlygoms. Nemaža dalis gamybos procesų atliekama rankomis, todėl turime galimybę įgyvendinti individualius projektus – arkinius, nestandartinės formos langus bei duris.

Kodėl HCTC?

Patyrę specialistai

Mūsų komandą sudaro patyrę savo srities specialistai. Įvairi patirtis įgalina suteikti aukščiausios kokybės paslaugas ir gaminius.

Unikalūs gaminiai

Įgyvendiname nestandartinius, unikalius projektus, sujungiančius kliento poreikius atitinkantį funkcionalumą bei estetiką.

Inovatyvus požiūris

Nuolat tobuliname langų ir durų gamybos procesą, diegiame inovacijas bei žengiame koja kojon su naujausiomis technologijomis.

Didelė įvairovė

Formų, medienos, varstymo tipų įvairovė leidžia pritaikyti gamybos pajėgumus patiems įvairiausiems klientų poreikiams.

MŪSŲ PROJEKTAI – VISOJE EUROPOJE IR JAV

VIDINIAI PROJEKTAI

Lean sistema

Įmonėje nuo 2020 metų diegiame LEAN sistemą bei nuolatos optimizuojame gamybos procesą, siekdami trumpinti gamybos terminus ir užtikrinti gaminių kokybę.

Robotizacija

Nuolat investuojame į naujas technologijas. Dalį gamybos procesų robotizavome, siekdami sumažinti gamybos kaštus bei pasiūlyti rinkai geriausias kokybiškų gaminių kainas.

Socialinė atsakomybė

Prisidedame prie socialinių iniciatyvų – nuolat remiame organizacijas, įdarbiname studentus. Neseniai prisidėjome prie partizanų vadavietės Varėnos raj. rekonstrukcijos.

Esame sertifikuoti

Padėkos

Į VIRŠŲ